RECEPČNÍ V DĚTSKÉM STUDIU

Název společnosti
studio beruška s.r.o.-005

Další informace

Náplň práce: - Péče o zákazníky - Registrace zákazníků - Údržba studia - Obsluha rezervačního systému - Asistování lektorkám - V případě zájmu vedení kroužku - Pomoc při práci s dětmi Požadavky: - Středoškolské vzdělaní s maturitou a vyšší - Administrativní činnost - Předchozí praxe s práci s lidmi a dětmi výhodou - Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti - Zvládání sociálních sítí a základy Word, Excel, obsluha počítače - Spolehlivost, komunikativnost - Čistý trestní rejstřík Nabízíme: - Odpovídající finanční ohodnocení - Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu - Nástup září 2024 - 80-120 hod. měsíčně, dle domluvy - Směny dopolední-odpolední dle domluvy (provozní doba 8.30- cca do 18.00 hodin) Místo pracoviště: Liberec Vhodné i pro osoby v ID. Nástupní měsíční mzda: 10.400,- až 15.600,- Kč Pracovní smlouva Stručný životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte na martina.kirschova@gmail.com

Publikováno
15. 7. 2024
Pracovní vztah
Práce na zkrácený úvazek
Mzdové ohodnocení
10 400 - 15 600 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce