*Obchodní manažer (m/ž) - Provozovna Nové Město na Moravě

Název společnosti
Röchling Industrial Nové Město NM s.r.o.

Další informace

Vaše pracovní náplň: - Oblast působnosti zejména v ČR, dále na Slovensku a v Maďarsku - Vyhledávání nových zákazníků a mapování trhu ČR, i střední a východní Evropy - Aktivní a profesionální komunikace se zákazníky - Technické poradenství a péče o stávající zákazníky - Tvorba ročního prodejního plánu - Koordinace procesu Poptávky - Nabídky - Řízení krátkodobých prodejních projektů - Úzká spolupráce s kolegy napříč celou organizací, komunikace s kolegy ze zahraničí - Práce je na home office, z toho cca 30 % pracovní doby jsou služební cesty Váš profil: - SŠ vzdělání technického směru - Víceletá zkušenost v oblasti strojírenství - Velmi dobrá znalost angličtiny (obchodní úroveň) - Dobrá znalost čtení technických výkresů - Platný řidičský průkaz - Analytické a koncepční myšlení - Zodpovědnost a komunikační dovednosti - Schopnost týmové práce, iniciativa a pracovní nasazení - Proaktivita a zaměření na dosahování cílů - Dobrá znalosti MS-Office, zkušenost s informačním systémem Zaměstnanecké výhody: - atraktivní mzda - dle dohody a odborných zkušeností - náborový příspěvek: 10 000 Kč - firemní vůz, notebook, mobilní telefon - 5 týdnů dovolené - pracovní doba 37,5 hod týdně - stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity - příspěvek na penzijní spoření - roční bonus - zvýhodněný mobilní tarif - intenzívní zapracování na zajímavém a pestrém pracovním úseku - obchodní a technická školení - mezinárodní prostředí, otevřená týmová komunikace a kontinuální učení novým věcem - dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní firmě s dlouhou tradicí - atraktivní mzda s individuální možností růstu - nástup od 1.10.2024 První kontakt: e-mailem nebo telefonicky 8-15:00 hod.

Publikováno
9. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
55 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce