ÚČETNÍ MAJETKU / ÚČETNÍ HLAVNÍ KNIHY (M/Ž)

Název společnosti
BENTELER Business Services CZ s.r.o.

Další informace

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE: * Vytváření položek FA, vyřizování požadavků v systému SAP a vytváření nových majetkových položek * Kontrola a zaúčtování FA likvidací a FA aktivací * Měsíční FA uzávěrky pro přidělené oblasti * Archivace všech potřebných dokumentů * Vytváření a aktivace aktiv s nízkou hodnotou * Úzká spolupráce s dalšími zúčastněnými stranami, např.: auditory, oddělení nákupu a kontroly POŽADUJEME: " Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru financí či jiném relevantním oboru. " Alespoň 2 roky zkušeností s účetnictvím. " Znalost MS Office. " Znalost SAP výhodou. " Znalost angličtiny či němčiny na výborné úrovni (psaná i mluvená) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 13.mzda, home office, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, jazykové vzdělávání, příspěvek za loajalitu

Publikováno
2. 7. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Mzdové ohodnocení
35 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce