PORADENSKÝ a KONTAKTNÍ PRACOVNÍK- práce s uživateli OPL, sociální pracovník/pracovník v sociálních službách (m/ž)

Most k naději, z.s.-007 K-centrum Liberec a Jablonec nad Nisou

Další informace

Náplň práce: Pracujeme s uživateli návykových látek a jejich blízkými. Zabýváme poskytováním informací v oblasti Harm Reduction, distribucí HR materiálu, poskytujeme zdravotní a sociální poradenství, základní zdravotní ošetření, individuální práci s klientem na změně, poradenskou práci s klientem i s rodinnými příslušníky, testování infekčních nemocí, krizovou intervenci, … Nabízíme: - práci, která má smysl - 30 dní dovolené v rámci úvazku - seberealizaci při práci se zajímavou cílovou skupinou - zázemí dobře profilované organizace v oboru - prostředí dynamického týmu - týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením - možnost dalšího vzdělávání v oboru Požadujeme: - věk min. 21 let - fyzickou zdatnost - nutnost, potřebujeme muže, kvůli OPL testování. (Testování drog z moči - muž musí testovat muže, žena naopak ženu. ) - kvalifikace: min. VŠ, VOŠ, v případě SŠ - kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání) - samostatnost, zodpovědnost - čistý trestní rejstřík - vyjasněný postoj vůči drogám - spolehlivost a odpovědnost - motivaci pro práci s cílovou skupinou - dobré komunikační schopnosti Finanční ohodnocení: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru. V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu vedouci.kc@mostknadeji.cz. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno.

Publikováno
28. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
26 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce