Manipulant / ka

Název společnosti
ROKA Industry, spol. s r.o.

Další informace

POPIS PRACOVNÍ POZICE: " Obsluha manipulační techniky " Udržování pořádku na pracovišti " Převážení břemen na základě požadavků vedoucího " Skladování a příprava materiálu " Práce v kolektivu a ochota předávat své zkušenosti ostatním POŽADAVKY: " Řidičský průkaz sk. B " Zkušenosti s vysokozdvižným vozíkem, platné oprávnění " Vazačské, jeřábnické oprávnění " Základní znalost práce se čtecím zařízením " Znalost českého jazyka " Ochota pracovat ve směnném provozu " 25 dní dovolené " Vzdělávací kurzy a školení / možnost osobního růstu " Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění " Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu " Závodní stravování " Denní nákup svačin/ občerstvení na pracovišti " Firemní fitness " Firemní a teambuildingové akce V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: hirschova@roka-teplice.cz nebo se lze hlásit telefonicky 8-15 hod.

Publikováno
21. 6. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
22 000 - 30 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce