expedient/expedientka, skladník/skladnice

Název společnosti
KOS WIRE EUROPE s.r.o.

Další informace

Popis pracovní pozice: -příjem, výdej, uskladnění a příprava materiálu v návaznosti na výrobu -obsluha VZV (školení zajistíme) -pevná pracovní doba od 08:00 do 16:00 Nabízíme: -adekvátní mzdové ohodnocení (možnost nárustu mzdy po zkušební době + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný pracovní fond) -zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru -přátelské a férové pracovní prostředí Benefity: -stravování na pracovišti zcela zdarma -roční bonus, letní bonus -sick days -dovolená nad rámec zákoníku práce -firemní posilovna se vstupem zdarma Očekáváme od vás pečlivost, spolehlivost a dochvilnost. Zkušenost s obsluhou VZV výhodou, nikoli podmínkou. způsob kontaktování zaměstnavatele: zaslat životopis.

Publikováno
31. 8. 2023
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
21 500 - 28 500 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce