Obchodní asistent / asistentka

Sídlo společnosti
Vídeňská 1018/18, 63900, Brno
Přední dodavatel zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání.

Pokud máte zdravý selský rozum, chuť pracovat a dotahujete věci do konce "HLEDÁME PRÁVĚ VÁS"!

Náplň práce

  • být hlavním kontaktem pro Key Account Managera - administrativní podpora
  • zpracování objednávek včetně následných činností
  • denní práce v interním sytému
  • fakturace objednávek
  • příprava podkladů pro obchodní a produktové odd., reporting
  • zajištění chodu showroomu, telefony, příchozí návštěvy, zákazníci
  • kontrolní nákupy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
  • základní znalost AJ
  • flexibilita, analytické a koncepční myšlení
  • samostatné rozhodování, inovativní přístup a týmová spolupráce
  • schopnost rychle se učit, proaktivní přístup
  • zodpovědnost a pečlivost
  • práce na PC (tabulky Excel, Word, Outlook)

Nabízíme

  • moderní a příjemné pracoviště, přátelský kolektiv v rodinném prostředí
  • klimatizované a nově zrekonstruované kanceláře
  • 5 dní dovolené navíc
  • firemní akce a neformální setkávání s kolegy
  • vzdělávání zaměstnanců
  • služební telefon
  • zvýhodněný tarif pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování
  • káva na pracovišti
  • sleva na firemní výrobky
  • MultiSport karta
  • bezproblémové parkování
  • Zásilkovna v areálu firmy

Publikováno
12. 8. 2024
Místo práce
Blučina
Termín nástupu
od 1.9.2024, nebo dle dohody
Kontaktní osoba
Mária Bartošová
Mobil