Programátor laseru (m/ž)

Sídlo společnosti
K Hoře 1339, 67602, Moravské Budějovice
Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií. Více informací o společnosti naleznete také na FB https://www.facebook.com/bast.info.

Náplň práce

  • vytváření programů pro laser dle výkresové dokumentace a technologických postupů

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru - vhodné i pro absolventy
  • znalost výkresové dokumentace, znalost programování CNC výhodou
  • čtení a práce s modely ve formátu step, dwg, .. apod.
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)

Nabízíme

  • možnost seberealizace při samostatném řešení problémů
  • pružná pracovní doba
  • dovolená za odpracovanou dobu ve firmě
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • mimořádné odměny dle hospodářských výsledků a další benefity

Publikováno
12. 8. 2024
Místo práce
Moravské Budějovice
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Eva Šplíchalová DiS. - personální oddělení
Telefon
Mobil