Skladník (m/ž)

Sídlo společnosti
Kovářská 939/4, 190 00, Praha 9

Jsme přední dodavatelé mexických potravin pro maloobchod a velkoobchod se širokou škálou mexických produktů a výrobci vlastních pšeničných a kukuřičných tortill. Spolupracujeme s nejlepšími dodavateli z Mexika. Náš tým zkušených odborníků na mexickou kuchyni pečlivě vybírá každý produkt, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší. Jsme na trhu 27 let, a právě rozšiřujeme náš tým pro region jižních Čech. Jste zkušený řidič? Umíte i s VZV? Jste fanoušek nejen mexické kuchyně? Možná hledáme právě Vás.

Chcete pracovat v naší společnosti, která sídlí v Horních Počernicích?
Sháníme kolegu / kolegyni do skladu!

Náplň práce

  • příjem zboží, jeho naskladnění a vyskladnění podle objednávek
  • kontrola zboží
  • manipulace se zbožím
  • obsluha vysokozdvižného vozíku výhodou
  • pravidelné inventury zboží
  • úklid prostor skladu

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • oprávnění k řízení VZV
  • manuální zručnost
  • fyzickou zdatnost
  • komunikativnost
  • logické myšlení
  • spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • pečlivost a samostatnost

Výhodou

  • praxe

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu - pevná pracovní doba PO-PÁ
  • zázemí stabilní firmy na mezinárodním trhu
  • zkušební doba 3 měsíce
  • káva na pracovišti

Bonusy

  • sleva na firemní sortiment
  • možnost občerstvení na pracovišti
  • pracovní doba 8 h včetně pauzy na oběd

Mzdové ohodnocení po zapracování 32 000 Kč/měsíc.

Publikováno
13. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
32 000 Kč
Místo práce
Praha - Horní Počernice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Josef Černý - vedoucí skladu