Merchandiser / kouč - školitel a stylista firemních prodejen (m/ž)

Sídlo společnosti
Podvinný Mlýn 1418/2, 19000, Praha 9
• česká výrobní společnost - prodejce spodního prádla a plavek

Náš příběh se začal psát roku 1973, když se v Litoměřicích ušila první podprsenka. Od té doby, rok od roku, posouváme technologii výroby dámského prádla a zároveň držíme krok s módními trendy.

Navrhujeme i šijeme v České republice.

Jsme přesvědčeni, že všechny ženské tvary jsou krásné a všechny si zaslouží kvalitní a dobře padnoucí prádlo. Proto se zaměřujeme na širokou škálu velikostí podprsenek, aby každá žena na sebe mohla najít tu pravou. Modelujeme podprsenky až do velikosti M a neustále produkty vylepšujeme tak, aby byly maximálně pohodlné, a navíc vydržely několik let.

Kromě podprsenek vyrábíme kalhotky, noční prádlo, plavky a protetické prádlo pro ženy po ablaci prsu.

I přesto, že naše švadleny ročně zpracují 6 000 km nití, zůstáváme rodinnou firmou, ve které se všichni znají jménem. A rádi bychom znali i to Tvé.

Náplň práce

  • zodpovědnost za prezentaci prádla v 22 prodejnách TIMO
  • navrhování a realizace výloh prodejen TIMO
  • tvorba marketingového obsahu z prodejního prostředí
  • školení prodavaček prodejním dovednostem
  • spolupráce s manažerkou prodejen

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • ŘP sk. B a - aktivní řidič
  • komunikativnost a reprezentativní vystupování
  • samostatnost a schopnost vidět příležitosti ke zlepšení
  • schopnost práce s lidmi
  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • služební automobil

Místo práce: práce po celé ČR

  • pevné pracovní místo v Praze 9 v sídle společnosti
  • 4 pracovní dny v terénu na prodejnách a 1 den v Praze 9 v sídle společnosti

Publikováno
13. 8. 2024
Místo práce
pevné pracovní místo v Praze 9 - výjezdy po celé ČR
Termín nástupu
září 2024
Kontaktní osoba
Veronika Krupková