Technický pracovník do elektro oddělení (m/ž)

Sídlo společnosti
Kojetínská 3186/79, 75002, Přerov
Tradiční strojírenská společnost, která navrhuje stroje a celé závody zejména pro průmysl výroby stavebních hmot a zpracování nerostných surovin.

Hledáme nového člena do týmu elektro oddělení. Požadujeme technické vzdělání v oboru elektro, uvítáme zkušenost s návrhem a zprovozňováním elektrických zařízení.

Náplň práce

  • příprava a zpracování podkladů pro projektování elektrických systémů
  • kompletace dokumentace elektro části zakázek
  • komunikace se subdodavateli – získávání a vyjasňování podkladů
  • komunikace se zákazníky v technických částech zakázek
  • interní komunikace a spolupráce s odděleními strojní projekce, obchodu a nákupu
  • případná účast na uvádění zařízení do provozu – kontrola garantovaných parametrů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ v oboru elektro, nebo v příbuzných oblastech
  • orientaci v elektro problematice
  • orientace v elektro schématech a technických výkresech
  • základní orientace v oblasti PLC systémů a vizualizace
  • znalost MS Office programů
  • řidičský průkaz sk. B
  • předpoklad pracovních cest do zahraničí
  • flexibilita, komunikativnost, samostatnost

Výhodou

  • znalost AJ

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky/pojištěn/dárkové poukazy)
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost stravování v areálu
  • zaměstnanecké akce

Publikováno
13. 8. 2024
Místo práce
Přerov
Termín nástupu
dle možností po dohodě co nejdříve
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon