Obchodní zástupce - fixní základ 30 000 Kč + 45 000 Kč průměrná provize

Distributor dekoračního textilu z Německa a Francie přijme obchodního zástupce /zástupkyni.

Náplň práce

  • prodej zboží do prodejen bytového textilu (dle vzorků)

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU s maturitou
  • příjemná osobnost, která se ráda prací (obchodem) baví
  • časová flexibilita (PO-PÁ)
  • vlastní ŽL
  • ŘP sk. B - zkušený řidič

Nabízíme

  • práci s pěkným a kvalitním sortimentem
  • podporu a zázemí stabilní firmy
  • exkluzivitu pro nabízené výrobky a danou oblast
  • 5 týdnů dovolené
  • služební automobil + PHM v režii firmy + parkování v místě bydliště
  • zaškolení a vybavení pro obchodní činnost

Benefity

  • příspěvek na ubytování při služebních cestách
  • provize z prodeje
  • bonusy/prémie
  • dovolená 5 týdnů
  • sleva na firemní výrobky

Finanční podmínky - fixní základ 30 000 Kč (nástup 20 000 Kč, po 1. měsíci 25 000 Kč, po 2. měsíci 30 000 Kč) + provize z prodeje (průměrně 45 000 Kč/měsíc)

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete Vaše CV, budeme se na Vás těšit!

Publikováno
14. 8. 2024
Pracovní vztah
Práce na ŽL
Mzdové ohodnocení
od 30 000 Kč
Místo práce
práce po cele ČR (centrála Praha)
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení