Dispečer / obsluha plynových kotelen (m/ž)

Sídlo společnosti
Sokolovská 572, 68601, Uherské Hradiště
Výroba a rozvod tepelné a elektrické energie na území města Uherské Hradiště. Zásobujeme domácnosti, městské i průmyslové podniky.

Náplň práce

  • dohled nad chodem horkovodních a teplovodních soustav a objektových předávacích stanic (OPS)
  • dohlížení na chod plynových kotelen
  • odstraňování závad na OPS (drobnějšího charakteru)

Požadujeme

  • min. SOU bez maturity v oboru elektro - i bez praxe / zaučíme
  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6) - výhodou, nikoliv podmínkou
  • ŘP sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC
  • schopnost samostatné práce (základní instalatérské + elektro výhodou)
  • technická zdatnost
  • komunikativnost

Vlastnosti vhodné pro tuto pozici

  • spolehlivost
  • zdravotní způsobilost pro výkon funkce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost odborného růstu
  • zaměstnanecké benefity

Benefity

  • vzdělávací kurzy, školení
  • příspěvek na pracovní oblečení
  • firemní akce
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • bonusy/prémie
  • pracovní oblečení
  • zdravotní volno/sickday
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Mzdové ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč/měsíc + příplatky.

Publikováno
19. 8. 2024
Místo práce
Sokolovská 572, Uherské Hradiště - Mařatice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Simona Vlková
Telefon