Řidič / strojník / silniční dělník

Sídlo společnosti
K Majáku 5001, 76123, Zlín
Jsme zavedená, stabilní a perspektivní obchodní společnost, která je součástí majetkové struktury Zlínského kraje. Specializujeme se na komplexní údržbu silniční sítě a na realizaci dopravních staveb, především pak na pokládky asfaltobetonových hutněných vrstev finišerovou technologií.

Náplň práce

  • údržbové a stavební práce na silniční síti, rekonstrukce a opravy místních komunikací, účelových komunikací, parkovišť a jiných zpevněných ploch
  • zimní a letní údržba komunikací
  • obsluha a údržba dopravních a mechanizačních prostředků

Požadujeme

  • min. výuční list
  • praxe v oboru
  • chuť pracovat
  • samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B a C
  • profesní způsobilost

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu (v zimním období i vícesměnný provoz dle počasí, práce v noci)
  • jistou práci ve stabilní společnosti
  • zaškolení zkušenými kolegy a zákonná školení
  • kvalitní vozový park a zázemí ve firmě s dlouholetou tradicí
  • stravenkový paušál
  • 25 dnů dovolené/rok
  • zvýhodněné telekomunikační služby
  • příspěvky ze Sociálního fondu (na kulturu, sport, rekreace, lázeňské pobyty) a odměny při pracovních a životních výročích
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracovní oblečení a ochranné pomůcky
  • firemní akce

Mimořádné hodnocení + pololetní a roční odměny, garance výplaty v termínu.

  • velmi dobré platové podmínky pro kvalifikované pracovníky s průměrným ročním příjmem až 650 000 Kč

Publikováno
19. 8. 2024
Místo práce
převážně na území Zlínského kraje
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon