Telefonní specialista / specialistka call centra do týmu prodejců doplňků stravy a kosmetiky - HPP / brigáda

Sídlo společnosti
K.H. Borovského 1174/4A, 434 01 , Most
• call centrum s tradicí od roku 2013

Hledáme pro svou pobočku v Mostě a Litvínově kolegy/ně na pozici "Telefonní specialista/ka call centra" do týmu prodejců doplňků stravy a kosmetiky.

Náplň práce

  • komunikace se stálými zákazníky našeho dlouholetého partnera
  • naučíme Vás efektivně komunikovat formou profesionálního školení přímo na pracovišti
  • denně tu pro Vás bude Supervizor, který Vám pomůže s rozvojem Vašich komunikačních dovedností
  • po zaučení se můžeme domluvit na práci z domova

Požadujeme

  • min. základní vzdělání
  • bezvadný slovní projev v českém jazyce
  • ochotu pracovat, vše ostatní Vás naučíme
  • zkušenosti s doplňky stravy

Výhodou

Pracovní pozice je vhodná i pro

  • absolventy
  • osoby na RD
  • důchodce
  • OZP

Nabízíme

  • práci na HPP / brigáda (DPČ, DPP)
  • flexibilní pracovní rozvrh - vlastní plánování směn (voláme denně v čase od 08:00 - 18:00)
  • Sick Days
  • motivační soutěže o hodnotné ceny
  • výrazné zaměstnanecké slevy 50 % na naše skvělé produkty
  • výhodný mobilní tarif / neomezené volání
  • speciální finanční odměna 4 000 Kč za doporučení každého nového kolegy/ně
  • příspěvek na dojíždění, pokud nejste z Mostu a Litvínova
  • přátelský tým, ve kterém se budeš cítit dobře

Fixní mzda (po zaučení 20 000 až 28 000 Kč/měsíc) + měsíční provize a další bonusy

  • náborový bonus 3 000 Kč po dokončení zkušební doby

Publikováno
23. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Brigáda/Praxe/Stáž
Místo práce
Most nebo Litvínov
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Tomáš Dorn