Pokojská ve 4 **** LH Hotelu Dvořák v Táboře

LH Hotel Dvořák Tábor je kongresový a wellness hotel patřící do českého hotelového řetězce společnosti LH Hotels & resorts s.r.o. Provozujeme hotely V Táboře, Hluboké nad Vltavou, Kutné Hoře a Praze.

Přijmeme nové zaměstnance na pozici POKOJSKÁ.

Náplň práce

  • úklidy a překlidy pokojů
  • úklidy společných prostor

Požadujeme

  • min. vyučení
  • pracovitost, schopnost práce v kolektivu
  • smysl pro úklid a detail

Pracovní pozice je vhodná i pro - absolventy, osoby na RD.

Nabízíme

  • stálé zaměstnaní na HPP na dobu neurčitou, pracovní úvazek 40 hod. týdně
  • personální strava jako benefit
  • příspěvek na pracovní oblečení
  • slevy na čerpání služeb v rámci hotelové sítě

Mzdové ohodnocen od 20 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: provoz@lhdvoraktabor.cz, nebo volejte na tel.: 601 128 499.

Publikováno
23. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
od 20 000 Kč
Místo práce
Tábor
Kontaktní osoba
Petr Jakubec
Mobil