Servisní a revizní technik

Sídlo společnosti
Tuřanka 1222/115, 62700, Brno-Slatina
Působíme v oblasti dodávek zdravotnických prostředků do laboratoří klinické diagnostiky.

Hlavní pracovní náplní této pozice jsou kontroly přijatých laboratorních přístrojů, jejich instalace a následné servisní služby u zákazníků. Servisní technik je také v odborném kontaktu se zahraničními dodavateli, u kterých absolvuje technická a servisní školení. Pozice je vhodná pro zkušené elektrotechniky i absolventy technických oborů VŠ.

Náplň práce

  • kontroly přijatých laboratorních přístrojů
  • instalace přístrojů u zákazníků
  • servis, opravy a periodické kontroly dodaných přístrojů
  • technický support zákazníků

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru, biomedicínské inženýrství výhodou
  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 - požadujeme nejméně §6, §8-9 výhodou)
  • znalost MS Office; základy programování a/nebo SQL výhodou
  • ŘP sk. B, praxe v řízení osobního vozu
  • komunikační a organizační schopnosti
  • komunikační znalost AJ
  • profesionální vystupování, flexibilitu, odpovědnost

Nabízíme

  • samostatnou a různorodou práci
  • mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu
  • firemní podporu a zaškolení
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity
  • týden dovolené navíc

Publikováno
27. 8. 2024
Místo práce
centrála - Brno, práce po České a Slovenské republice
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon