Asistent / asistentka v advokátní kanceláři - práce na poloviční úvazek nebo brigáda

Sídlo společnosti
Washingtonova 1567/25 , 11000, Praha 1
Jsme advokátní kancelář zabývající se především obchodním právem, fúzemi a akvizicemi, právem nemovitosti - developerskými projekty, pracovním právem, rodinným právem, právem IT, nekalou soutěží, škodou na zdraví, právem cestujících.

Náplň práce

  • spolupráce a administrativní výpomoc v právní a účetní kanceláři
  • vyřizování e-mailové komunikace, poštovní korespondence
  • obsluha datových schránek
  • příprava podkladů pro právníky
  • vytváření právních dokumentů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • základní orientace v právních předpisech
  • dobrá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • iniciativnost a spolehlivost
  • velmi dobrou znalost českého a případně i anglického jazyka
  • schopnost pracovat s textem
  • dobré organizační schopnosti

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, důchodce, OZP a osoby na RD.

Nabízíme

  • práci na DPP nebo na poloviční úvazek
  • získáte praktické zkušenosti z právního oboru
  • možnost růstu jak v rámci účetního, tak v rámci právního oddělení
  • případně hodinová sazba 200 Kč
  • káva, ovoce a občerstvení na pracovišti
  • kanceláře v centru Prahy
  • příjemný kolektiv

Publikováno
27. 8. 2024
Pracovní vztah
Práce na zkrácený úvazek
Brigáda/Praxe/Stáž
Místo práce
Praha
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Soňa Mandíková
Telefon