Skladník / manipulant (m/ž)

Sídlo společnosti
Štěrboholská 1404/104, 10200, Praha 10
• výroba rozvaděčů a elektromontážních prací

Náplň práce

  • nakládka a vykládka nákladních automobilů pomocí vysokozdvižného vozíku
  • manipulace a příjem elektromateriálu

Nejedná se o velkosklad a tzv. pikování, je to práce s drobným elektromateriálem, maximálně s rozváděčovými skříněmi.

Požadujeme

  • SOU vzdělání - nejlépe elektro - vhodné i pro absolventy SOU elektro
  • ŘP sk. B
  • znalost elektromateriálu velkou výhodou
  • praxe VZV - výhodou
  • základní znalost PC
  • spolehlivost, svědomitost, samostatnost

Nabízíme

  • stálou ranní směna 7.00 - 16.00 hod.
  • 5 týdnů dovolené
  • stravné
  • Sick day
  • firemní akce
  • pracovní oděv, obuv

Mzdové ohodnocení dle zkušeností, mzda bude sdělena po pracovním pohovoru.

Publikováno
28. 8. 2024
Místo práce
Tiskařská 599/12, Praha 10 Malešice
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Petr Křečan