Statik - projektant / projektantka statiky stavebních konstrukcí

Název společnosti
Web
Sídlo společnosti
Gorazdova 355/5, 12000, Praha 2

Náplň práce

  • tvorba konstrukčních konceptů a výpočtových modelů konstrukcí budov, analýza konstrukcí, dimenzování konstrukcí
  • zpracování výkresů tvaru/skladby, výkresů výztuže
  • výkon autorského dozoru na stavbách

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v příslušném nebo příbuzném oboru
  • předchozí alespoň roční, nejlépe víceletá praxe ve statické kanceláři je žádoucí
  • uživatelskou znalost softwaru AutoCAD, SCIA Engineer, Revit, dimenzačních programů FINE
  • tvůrčí technické myšlení
  • osobní vůle učit se, získávat nové znalosti a zkušenosti
  • spolehlivost a solidní jednání a kladný vztah ke statice staveb
  • znalost ČJ slovem i písmem

Nabízíme

  • práce na plný nebo i částečný úvazek, možná i externí spolupráce
  • práci v zavedené stabilní statické kanceláři
  • otevřený a přátelský přístup
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • práce v otevřeném týmů kolegů
  • spolupráce na významných zakázkách převážně v Praze

Mzdové ohodnocení od 45 000 Kč/měsíc (dle kvalifikace a zkušeností).

Publikováno
30. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Práce na ŽL
Mzdové ohodnocení
od 45 000 Kč
Místo práce
Gorazdova 355/5, Praha 2 - Nové Město
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Jan Šulcek