Asistentka / fakturantka ve stavební společnosti (m/ž)

Sídlo společnosti
Litvínovice 57, 37001, České Budějovice
Jsme společnost zabývající se stavbou rodinných domů v Jihočeském kraji.

Náplň práce

  • denní administrativa spojená s chodem společnosti (fakturace, zpracování korespondence a elektronické pošty, ověřování podpisů u notáře, zajištění podpisů na smlouvách)
  • administrativní podpora ekonomického oddělení (archivace dokumentů, základní zaúčtování v účetním systému POHODA), obchodního, personálního a právního oddělení
  • vykonávání a zajišťování dalších souvisejících úkolů podle pokynů nadřízeného
  • komunikace s dodavateli
  • kontrola shody údajů mezi účetním programem a interním systémem
  • párování plateb v interním systému společnosti, generování výpisů z bankovních systémů, zadávání plateb

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe min. 3 roky
  • hospodářská korespondence
  • základní znalost účetnictví
  • ekonomické myšlení
  • orientace v legislativě
  • samostatnost a zodpovědnost
  • znalost práce na PC - MS Office (Excel, Word)

Výhodou

  • zkušenosti s prací ve stavební firmě
  • schopnost porozumět rozpočtům
  • praxe v účetnictví či právní povědomí v realitní branži
  • znalost účetního programu POHODA

Nabízíme

  • silné zázemí úspěšné rodinné stavební a realitní společnosti, která neustále roste
  • mobilní telefon s neomezeným voláním
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní teambuildingy

Publikováno
30. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 000 - 38 000 Kč
Místo práce
České Budějovice
Termín nástupu
od 1.10.2024
Kontaktní osoba
Ivanka Tenklová