vedoucí divize

Název společnosti
OKO 69, s.r.o.

Další informace

Náplň práce: - práce na PC - základní znalost programů Excel, Word - kontrola výkonu činností strážní služby - zabezpečení převzetí nových objektů ostrahy - kontrola organizace školení strážných a jejich účast na školení - porady na vedení společnosti - přímá pomoc při vyplňování výkazů práce - pracovní činnost z hlavní části v terénu na přidělených objektech ostrahy - zabezpečení pracovních a školících podmínek pro zaměstnance na přidělených střediscích Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání - spolehlivost a flexibilitu - certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou - praxe v oboru bezpečnostních služeb výhodou - vhodné i pro OZP, OZZ - výpis z rejstříku trestů - řid. průkaz B a aktivní řidič Nabízíme: - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování - zázemí stabilní firmy - možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E - služební vozidlo, notebook a telefon - mzdové ohodnocení 27 000 Kč + odměna za činnost 0 - 15 000 Kč (dle kvalifikace, zkušeností a výsledků) Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky Po - Pá od 8:00 - 14:00 hod.

Publikováno
28. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
27 000 - 42 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce