OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI

Název společnosti
ITLC s.r.o.-002

Další informace

Náplň práce: - Manipulační práce ve skladu - Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží nebo na dopravní prostředek - Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků - Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech Požadujeme: - Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení) - Znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem) - Řádnou docházku - Řádnou komunikaci - Spolehlivost a samostatnost - Aktivní přístup k práci, pracovitost Zaměstnanecké výhody: - Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikaci - Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny - Nástup do kmene firmy - Stravenkový paušál První kontakt emailem nebo telefonicky nutné!

Publikováno
21. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
22 500 - 35 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce