Masér- masérka / Pracovník - pracovnice wellness centra

Název společnosti
CPI Hotels, a.s. Pinia Hotel & Resort

Další informace

Náplň práce: - Aktivní práce v provozu wellness centra (provádění masáží, procedur, příprava wellness centra pro provoz, udržování wellness centra v čistotě dle hygienických norem) - Komunikace s klientem prostřednictvím wellness recepce (přijímání objednávek, odplácení klienta, práce s rezervačním systémem) Požadujeme: - Vzdělání nebo certifikace v oboru - Základní znalost AJ nebo NJ - Uživatelská znalost práce na PC - Komunikativnost a proklientský přístup - Odolnost vůči stresu - Schopnost pracovat v týmu Nabízíme: - Práce v malém týmu, práce na směny (krátký a dlouhý týden) - Celoroční práce nebo práce na zimní sezonu - Fixní mzda + provize na základě provedených masáží - ubytování pro zaměstnance zdarma - stravování za zvýhodněnou cenu - zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí - systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce) - příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce Tel. kontakt: pondělí až pátek od 9:00 do 15:00

Publikováno
20. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
24 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce