sociální pracovník

Armáda spásy v České republice, z.s. - Terénní program Krnov

Další informace

Náplň práce: · zajišťuje odbornou sociální práci naplňující standardy kvality sociální služeb azylového domu pro matky s dětmi a nízkoprahového zařízení pro děti a mládež, stanovené legislativou ČR i vnitřními předpisy Armády spásy. · v rámci přímé práce poskytuje sociální poradenství dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách vedoucí k řešení nepříznivé sociální situace uživatelů. Zodpovědnosti: · odpovídá za sociální práci s uživateli, · vede jednání se zájemci o službu a uzavírá smlouvy o poskytnutí sociální služby, · odpovídá za vedení veškeré předepsané dokumentace o uživatelích a zájemcích o službu, · společně s uživateli sestavuje, aktualizuje a vyhodnocuje jejich individuální plány, společně s uživateli plánuje a hodnotí průběh poskytovaných služeb, · podporuje uživatele při řešení jejich nepříznivé sociální situace, · dodržuje zásady týmové práce. Požadujeme: · kvalifikaci podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (minimálně VOŠ sociální), · zralou a psychicky odolnou osobnost, · vstřícný přístup k uživatelům na základě křesťanských hodnot, · komunikativnost, empatii a schopnost pracovat samostatně i v týmu, · čistý trestní rejstřík, · řidičský průkaz skupiny B (výhodou), · znalost legislativy (zákon 108/2006 Sb., o sociálních službách) a dalších předpisů zaměřených na sociální práci. Nabízíme: · plný úvazek 37,5 hodiny týdně rozdělený na 0,5 úvazku na azylovém domě pro matky s dětmi a 0,5 úvazku v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež. Nástupní plat 32.100 Kč s možností růstu, · firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění), · smysluplnou práci v mezinárodní křesťanské organizaci, · možnost dalšího vzdělávání a osobnostního růstu. Místo výkonu práce: Krnov Předpokládaný termín nástupu: 1. 10. 2024 Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu: darina.vranova@armadaspasy.cz Kontaktní osoba: Mgr. Darina Vránová, DiS., tel: 773 770 213 Uzávěrka přihlášek k výběrovému řízení je 3. 9. 2024. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne 10. 9. 2024. (Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů po dobu výběru nového pracovníka. Poté budou materiály skartovány.)

Publikováno
20. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
32 100 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce