Obchodní referenti

Název společnosti
DYNTEC spol. s r.o.

Další informace

Náplň práce: - obchodní referent/ka zajišťuje činnosti na obchodním oddělení společnosti vyrábějící veterinární léčivé přípravky, - administrativně-organizační podpora pro smluvní distributory léčiv, - evidence obchodních případů (realizace objednávek a následného exportu zboží), - udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery, - úzká spolupráce s kolegy (výrobní středisko, apod.) Požadujeme: - minimálně SŠ vzdělání s maturitou, - znalost AJ na komunikativní úrovni, včetně psané formy, - aktivní řidič/ka (skupina B), - znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word, Excel), - dobré komunikační a organizační schopnosti. Výhodou (není podmínkou): - povědomí o logistice. Nabízíme: - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu (pracovat na svém rozvoji v rámci oboru). Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování (stravenky), unišeky, měsíční bonus za docházku, služební telefon. Nástup možný od 2. 9. 2024. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Publikováno
16. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
26 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce