ELEKTROMECHANIK

Název společnosti
MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

Další informace

Náplň práce: provádění preventivní a prediktivní údržby strojních zařízení, příprava podkladů pro nákup náhradních dílů souvisejících s diagnostikou závad a následnou opravou, základy pneumatiky a hydrauliky, znalost hydraulických prvků, znalost měřidel (posuvka, mikrometr), čtení výkresové dokumentace, práce se strojnickými tabulkami. Požadované vzdělání: střední odborné (obor elektro apod.). Délka požadované praxe v oboru: 1 rok. Požadavky: - odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6, - znalost programování (diagnostiky) PLC Siemens výhodou, - zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost loajánost vůči firmě. Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn. Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Publikováno
15. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce