Sociální pracovník/pracovnice

Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče

Další informace

Popis pozice: - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015. - Úvazek: 1,0 - Nástup: ihned nebo dle dohody - Platová třída: 12 (dle vzdělání a praxe) Osobnostní požadavky: - Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu. - Odpovědnost a samostatnost. - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. - Umění vyjednávat. - Schopnost spolupráce v týmu. - Aktivita a kreativita, flexibilita. - Loajalita. Další požadavky: - Schopnost řízení služebního auta. - Praxe Benefity: - Příspěvek na penzijní pojištění - Příspěvek na dovolenou - Příspěvek na stravu Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: hladikova@vuvm.cz Info: Mgr. Martina Hladíková, tel. 731 494 151

Publikováno
15. 8. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
32 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce