ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Název společnosti
GEBAS atelier architects s.r.o.:

Další informace

Náplň práce: o Asistenční práce a administrativní podpora - tisk, skenování, skládání výkresů apod. o Připravovat jednoduchou firemní dokumentaci, zpracovávat dané podklady. o Distribuce dokumentů na poštu, podatelny. o Administrace správy kontaktů. o Být "pravou rukou svým kolegům a spolehlivým týmovým hráčem. Požadujeme: o Hledáme především zodpovědného a pečlivého člověka, který bude spolehlivou podporou ateliéru o Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou o Dobrou znalost práce s MS Office o ŘP sk. B o Znalost práce s grafikou výhodou (Photoshop, InDesign apod.) Nabízíme: o Práci na zkrácený úvazek 20 hodin / týden. o Práci v příjemném pracovním kolektivu a v podporujícím týmu. o Stabilní zázemí prosperující společnosti. o Firemní teambuildingy a akce, možnost získání zvýhodněné Multisport karty. o Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaje). o Nástup ihned

Publikováno
8. 8. 2024
Pracovní vztah
Práce na zkrácený úvazek
Mzdové ohodnocení
14 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce