Recepční do 4* hotelu ELEMENT v Lipně nad Vltavou

Název společnosti
HOREKA LIPNO s.r.o.

Další informace

Náplň práce: - Odpovědnost za chod recepce, kontrola správnosti rezervací. - Reporting. - Spolupráce s ostatními odděleními hotelu. - Bezchybný check-in a check-out hostů. - Denní i noční směny. - Zkušenost s hotelovým systémem HORES výhodou, práce s online rezervačními systémy, provádění plateb a storen. Požadujeme: - Usměvavou tvář a pro klientský přístup - Zkušenost z hotelu výhodou - Samostatné rozhodování. - Schopnost řešit nenadálé situace a vždy jít příkladem. Zaměstnanecké výhody: o Práci na hlavní pracovní poměr o Příspěvek na stravování o Příspěvek na dopravu o Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno o Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven o Volný vstup do Aquaworld Lipno o Skipas pro vlastní použití zdarma o Volný vstup na Stezku korunami stromů a do Království lesa o Ubytování v novém bytě v lokalitěč o Příspěvek na penzijní připojištění

Publikováno
23. 3. 2023
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
33 000 - 36 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce