Operátor / operátorka výrobních linek a technické údržby a seřizování

Sídlo společnosti
Michelská 18/12a, 14000, Praha 4 - Michle
Jsme česká potravinářská společnost působící 32 let v oblasti vývoje a výroby speciálních potravin, se 2 výrobními závody v Jižních Čechách.

Náplň práce

  • seřizování výrobních a balících linek v potravinářském závodě
  • provozní opravy a pravidelná údržba výrobních strojů a zařízení
  • provádění výrobních a technologických operací na základě výrobního plánu
  • evidence plánované údržby

Požadujeme

  • min. SOU - vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti z pozice seřizovač / údržbář výhodou
  • pečlivost, technické schopnosti, samostatnost, dodržování správné hygienické praxe
  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost, zodpovědnost a pracovitost
  • potravinářský průkaz (možno zajistit návazně)

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti zaměřené na vývoj a výrobu speciálních potravin
  • výborné finanční ohodnocení + osobní ohodnocení
  • malý přátelský kolektiv
  • stravenkový paušál
  • měsíční prémie
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost podílet se na zajímavých projektech i zahraničních
  • nákup výrobků za zaměstnanecké ceny

Publikováno
2. 9. 2024
Místo práce
Soběslav
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Hana Poskočilová
Mobil