Provozní elektrikář ČOV Kroměřížsko

Sídlo společnosti
Kojetinská 3666/64, 76701, Kroměříž

Ředitel společnosti Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. vyhlašuje
výběrové řízení na pozici

Náplň práce

  • údržba elektrického zařízení na ČOV
  • zajištění plynulého a bezporuchového chodu elektrického zařízení na ČOV Kroměřížsko
  • údržba areálů a venkovních ploch
  • po zapracování zařazení do poruchové služby

Požadujeme

  • SO vzdělání technického směru  (elektro) - vyučen
  • praxe 3 roky na obdobné pozici
  • osvědčení z odborné způsobilosti k výkonu činností v elektrotechnice dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office)
  • řidičský průkaz sk B (aktivně)
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčitou v jednosměnném provozu
  • 25 dnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, možnost rekreace ve firemních chatách, příspěvek na dětskou rekreaci a ještě další zaměstnanecké benefity podle kolektivní smlouvy (závodní stravování za dotovanou cenu,
  • volnočasové poukázky Flexipass)
  • pravidelné profesní vzdělávání

Mzdové ohodnocení odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem, nástupní mzda 197,70 Kč včetně prémií (měsíční mzda od 32 000 Kč), mimořádné odměny.

Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti Kojetínská 3666/64, Kroměříž, Naděžda Skotková, personalista, tel. 573 517 458 nebo elektronicky: personalista@vak-km.cz přihlášky se strukturovaným životopisem (včetně fotografie) s názvem pozice, o kterou se ucházíte a kopií dokladu dosaženého vzdělání. Termín doručení přihlášek do: 30.9.2024

Publikováno
2. 9. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
od 32 000 Kč
Místo práce
Zdounky (Kroměřížsko)
Termín nástupu
2. 1. 2025 nebo dle dohody
Kontaktní osoba
Naděžda Skotková
Telefon