Řidič vnitrostátní kamionové dopravy s každodenním návratem domů - HPP / brigáda

Sídlo společnosti
Třebonice ev. č. 110, 15500, Praha 5

Pražská společnost přijme nové kolegy / kolegyně na pozici řidiče kamionu C+E na HPP i brigádně.

Náplň práce

  • přeprava chlazeného zboží (ovoce, zelenina, potraviny)

Požadujeme

  • ŘP sk. C+E
  • praxe v oboru
  • platné lékařské dokumenty, dopravně psychologické vyšetření
  • karta do tachografu, profesní průkaz
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní firmy
  • kompletní zaškolení našim zkušeným řidičem (plně placené)
  • pracovní režim nastaven dle možností řidiče
  • solidní jednání ze strany vedení
  • stravovací platební kartu SODEXO (2 000 KČ/měsíčně)
  • vozový park MAN/DAF, každý řidič má přiřazen vlastní kamion
  • služební mobilní telefon s paušálem, internet

Mzdové ohodnocení od 40 000 Kč čistého/měsíc + osobní ohodnocení.

Místo práce: Praha 5 Stodůlky

  • přepravy jsou z centrálního skladu z Prahy 5 do okolí max. do 150 km a zpět na centrálu

Pracovní pohovory jsou na centrále Praha 5 Stodůlky nebo dle dohody a možností.

Publikováno
4. 9. 2024
Hlavní pracovní poměr
Brigáda/Praxe/Stáž
Místo práce
Praha 5 Stodůlky
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Martin Vosátka
Mobil