Montér sortimentu SAPELI (m/ž)

Sídlo společnosti
Heršpická 1009/11c, 63900, Brno
Jsme společnost provozující řetězec prodejen SAPELI Centrum, SAPELI Point, SAPELI Unlimited.

Hledáme montéry na OSVČ pro montáž celého sortimentu SAPELI.

Náplň práce

  • montáž dveří a zárubní u koncových zákazníků (byty, RD)
  • montáž dveří a zárubní větších projektů bytových domů nebo průmyslových objektů atd.
  • montáž dřevěných i celoskleněných dveří a stěn
  • montáž skrytých hliníkových zárubní
  • montáž stavebních pouzder JAP
  • vnitřní vstupní dveře v bytových domech – vybourání, zazdění, montáž bezpečnostních dveří
  • různé systémy otevírání (otočné, reverzní, posuvné, skládací…)

Požadujeme

  • praxi v oboru montáží dveří
  • samostatnost, pečlivost
  • odpovědnost za svoji práci
  • vlastní dodávku a profesionální nářadí
  • časovou flexibilitu
  • slušné profesionální vystupování pod značkou SAPELI
  • umět si poradit na místě s občasnými neplánovanými úpravami dveří a zárubní (například podřezání, zkrácení, výřezy …)
  • práce s vyplňováním protokolů, měření vlhkosti a teploty na stavbách
  • práce s dotykovým telefonem – pořízení foto, plánovací program montáží, předávací protokoly…
  • pojištění odpovědnosti

Nabízíme

  • stabilní celoroční práci
  • školení, pracovní oděvy a certifikáty po určité zkušební době
  • cena za montáže dle ceníku
  • zaměření, smlouvu a reklamace se zákazníkem řeší naše společnost

Místo práce: montáže po celé ČR, největší objem zakázek Jihomoravský kraj

•    možnost využít zázemí SAPELI Centra Brno

Publikováno
4. 9. 2024
Pracovní vztah
Práce na ŽL
montáže po celé ČR, největší objem zakázek Jihomoravský kraj
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Leoš Netolický