Obchodník exportu (m/ž)

Sídlo společnosti
Jana Sigmunda 313, 78349, Lutín
Jsme společnost jejíž výrobní program tvoří více než 70 výrobkových řad středních, těžkých a unikátních odstředivých čerpadel určených pro použití prakticky ve všech oblastech průmyslu, energetiky, zemědělství a vodního hospodářství

Náplň práce

  • jednání / komunikace se zákazníkem v rámci zahraničních aktivit oddělení exportu
  • jednání se subdodavateli tuzemskými / zahraničními
  • vyjasnění a zpracování technické a obchodní části nabídek čerpadel, oprav a náhradních dílů pro zahraniční zákazníky
  • zajišťování plynulého průběhu obchodního případu od nabídky, přes realizaci dodávky, předání zákazníkovi
  • vedení evidence obchodního případu
  • vyřizování navazujících servisních činností

Požadujeme

  • ÚSO s maturitou (příp. VŠ)
  • praxe min. 3 roky v oboru strojního zaměření - technické myšlení
  • znalosti AJ min. úroveň A2 + polština případně němčina výhodouŘP sk. B
  • dobrý všeobecný přehled
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • schopnost jednání s lidmi
  • ochota učit se novým věcem
  • pokročilá znalost práce na PC (MS Office, MS Windows, MS Project, základy práce s CAD programy, …)

Výhodou

  • praxe v oboru čerpací techniky
  • polština případně němčina

Nabízíme

  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 25 dnů dovolené
  • podnikové stravování
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • bezplatné jazykové kurzy
  • nadstandartní příplatky
  • sick days
  • homeoffice
  • další podpora vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Publikováno
5. 9. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
od 35 000 Kč
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Ing. Ivana Kubová
Telefon