Lékař / lékařka - zkrácený úvazek

Sídlo společnosti
K Šancím 50, 16300, Praha 17 - Řepy
Nestátní zdravotnické zařízení a poskytovatel sociálních pobytů. Posláním Domova je umožnit starým lidem čas a prostředí pro doléčení po nemoci, stabilizaci zdravotního stavu a prostřednictvím sociálního poradenství najít řešení pro trvalé zabezpečení. Služba lékařská, ošetřovatelská, sociální, aktivizační i duchovní. V případě zhoršování nemoci hospicová péče.

Domov, který má v Praze dobrou pověst péče o seniory, hledá zkušeného lékaře / lékařku na úvazek 0,6 (na dopolední vizity), zkrácená prac. doba, vhodné např. pro maminky s dětmi.

Naší značkou je hezká vzájemná spolupráce, dobré vztahy, spokojení pacienti, zárukou pro personál je stabilizované hospodaření.

Náplň práce

  • denní vizity na jednom oddělení
  • spolupráce s lékaři Domova a konziliáři, s týmem rehabilitace, ergoterapie, sociální pracovnicí, poradenství pro příbuzné pacientů

Požadujeme

  • atestace z interny, všeobecné lékařství nebo geriatrie je výhodou
  • motivace pro službu seniorům
  • laskavý a trpělivý přístup k nemocným i rodinným příslušníkům
  • osobní nasazení a schopnost zapojit se do týmové práce

Nabízíme

  • velmi pěkné moderní prostředí, Domov v zahradě, součástí budovy kostel
  • dobrá dostupnost MHD
  • nevšedně přátelská atmosféra sehraného kolektivu
  • vysoce profesionální i lidské vedení lékařského a ošetřovatelského týmu
  • jsme stabilní zařízení s perspektivou dalšího rozvoje
  • plat podle vlastních tabulek, vzdělání a délky praxe
  • odměny 2x ročně
  • radost z dobré pověsti zařízení
  • možnosti vzdělávání
  • pomoc rodinným příslušníkům a jiné benefity jako samozřejmé poděkování za dobrou kvalitu práce

Publikováno
6. 9. 2024
Pracovní vztah
Práce na zkrácený úvazek
Místo práce
Praha - Řepy
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
ředitelka Domova sestra Konsoláta Frýdecká
Mobil