Fyzioterapeut / fyzioterapeutka (pro dospělé)

Sídlo společnosti
Lovosická 440/40, 19000, Praha 9
Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek je největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení. Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Poliklinika Prosek a.s. přijme do pracovního poměru 2 fyzioterapeuty do odd. rehabilitace na dospělou část.

Náplň práce

  • poskytování fyzioterapeutické činnosti v ambulanci odd. rehabilitace

Požadujeme

  • vzdělání v oboru fyzioterapeut (rehabilitační prac.), dle zákona č. 96/2004 Sb. - NUTNÉ
  • praxe v oboru vítána, možno i absolvent
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • práci na plný úvazek, možno i kratší úvazek dle dohody
  • doba určitá (asi 3 roky), jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou (MD a RD)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • podpora vzdělávání
  • pracoviště v blízkosti metra
  • benefity - např. příspěvek na stravování, kulturu, penzijní připojištění, očkování, 5 týdnů dovolené. 4 dny Sick days (zdravotní volno), benefitní karta na volnočasové aktivity

V případě zájmu zasílejte nabídky (profesní životopis) na e-mail: tumova.j@poliklinikaprosek.cz.

Kontakt: PhDr. Tůmová J., ved. fyzioterapeut, tel.: 266 010 196. Informace případně podá Prchalová O., personální odd., tel. 266 010 106.

Publikováno
9. 9. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Místo práce
Praha 9
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
PhDr. Jana Tůmová PhD.