Servisní technik pekárenských strojů a gastrozařízení - vhodné i pro absolventy - Horní Počernice

Sídlo společnosti
Náchodská 2552, 19300, Praha 9, Horní Počernice
Jsme společnost zabývající se prodejem a servisem pekárenských strojů a zařízení v ČR.

Náplň práce

  • opravy a servis pekárenských strojů a gastrozařízení u zákazníků i na dílně
  • další náplní je i řízení nového služebního vozidla, návštěva zákazníků, provádění pravidelných servisních prohlídek i instalace větších investičních celků
  • garantujeme kvalitní a pravidelné zaškolení v ČR i v zahraničí

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v technickém nebo elektro oboru - vhodné i pro absolventy
  • ŘP sk. B
  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
  • časovou flexibilitu, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup k práci a řešení problémů
  • manuální zručnost

Výhodou

  • znalost AJ nebo NJ
  • zkušenost a praxe se servisem strojů u zákazníků velkou

Nabízíme

  • práci ve společnosti, která je již více než 30 let na trhu v ČR a SR
  • zajímavou a pestrou práci
  • stabilní kolektiv
  • po zapracování služební vůz a mobilní telefon
  • návštěva fitness centra

Mzdové ohodnocení (hrubého): 55 000 Kč/měsíc

Publikováno
9. 9. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
55 000 Kč
Místo práce
Náchodská 2552, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení