Technik provozu tepelných zařízení - Brno a okolí

Sídlo společnosti
Heršpická 800/6, 639 00, Brno - Štýřice
• provozovatel tepelných zařízení

Náplň práce

  • zajištění provozu a údržby TZ v oblasti Brno a okolí
  • komunikace a dohled nad obsluhami TZ
  • administrativní zázemí  v sídle společnosti (Brno - Štýřice, Heršpická 800/6)

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • znalost výměníkových stanic a plynových kotelen
  • práce na PC - Word, Excel (základní znalost)
  • ŘP sk. B
  • bezúhonnost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • dobré pracovní podmínky
  • práci v menším pracovním kolektivu
  • služební mobilní telefon
  • služební vozidlo
  • zaměstnanecké benefity - v letních měsících červen-srpen - 4denní pracovní režim v týdnu (Po-Čt, Pá - placené volno)

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis na e-mailovou adresu: personalni@alfa-com.cz nebo volejte v pracovní dny mezi 9.00 - 16.00 hod. tel. 773 104 474.

Publikováno
11. 9. 2024
Místo práce
Brno a okolí
Termín nástupu
dle dohody
Kontaktní osoba
Mužíková
Mobil