Pomocná síla pro závodní stravování - Blučina / Brno / Kuřim

Sídlo společnosti
Štěpánovice 76, 66602 Předklášteří
• specialisté na závodní stravování, provoz kantýn, barů, bufetů a cateringové služby

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici pomocná síla do naší nově připravované závodní jídelny v Blučin a stávajících provozů v Brně a Kuřimi.

Náplň práce

  • pomocné práce v kuchyni, podílení se na přípravě akcí pro naše zákazníky, úklid prostor kuchyně a jídelny

Požadujeme

  • základní, SOU vzdělání
  • odpovídající praxi v závodním stravování výhodou - nikoliv podmínkou
  • zodpovědnost a spolehlivost, poctivost
  • vstřícné a příjemné vystupování, pozitivní myšlení
  • flexibilita, komunikativnost, nápaditost

Nabízíme

  • práci jak plný, tak částečný úvazek, pouze ranní směna, pracovní doba Po-Pá, víkendy volné
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nadstandardní složku mzdy závislou na výkonech
  • výhodné zaměstnanecké stravování
  • možnost dalšího profesního růstu v perspektivní české společnosti

Publikováno
12. 9. 2024
Místo práce
Blučina / Brno / Kuřim
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Mobil