Metrolog / metroložka

Sídlo společnosti
Sádek 1, 26101, Příbram
Hlavními činnostmi společnosti je vstřikování plastů a zpracování různých druhu pryže. Drtivá většina výrobků směřuje do automobilového průmyslu, výjimkou ale nejsou ani zdravotnické potřeby či plastové hračky.

Náplň práce

  • měření plastových výrobků dle výkresové dokumentace
  • zpracování výsledků měření, generování měrových protokolů
  • uvolňování výrobků do výroby dle technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ nebo SOU technického směru
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • praxe s používáním ručních měřidel (posuvné měřítko, mikrometr, výškoměr)
  • obsluha 2D a 3D CMM souřadnicové měřící techniky (praxe výhodou)
  • znalost vzorkového zařízení PPAP / VDA2 (praxe výhodou)
  • znalost AJ nebo NJ
  • znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme

  • mzda dle Vašich zkušeností a praxe
  • odborná školení a možnost osobního rozvoje
  • benefity (příspěvek na stravování, Q. odměny...)

Publikováno
26. 9. 2024
Místo práce
Sádek
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon
Mobil