Elektrikář do údržby (m/ž)

Sídlo společnosti
Hlavní 32, 25163, Kunice - Vidovice
- přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy.

Náplň práce

  • provádění údržby na elektrozařízeních v celém výrobním závodě
  • operativní odstraňování poruch na zařízeních
  • respektování pravidel bezpečnosti práce a hygieny v potravinářském provozu
  • aktivní účast na technických změnách za účelem inovací, vylepšení výrobních a podpůrných procesů ve spolupráci s nadřízeným a se zaměstnanci z jiných oddělení

Požadujeme

  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
  • uživatelská znalost práce na PC
  • flexibilita a pracovitost
  • ochota pracovat Po-Pá 8 hod., každý 2. a 4. týden sloužit pracovní pohotovost
  • komunikační dovednosti a logické myšlení

Nabízíme

  • zaměstnání na HPP
  • zázemí stabilní české společnosti
  • nástup možný ihned
  • dotované stravování
  • 5 sick days

Pro zkušeného kandidáta / kandidátku mzda 42 000 Kč/měsíc.

Publikováno
26. 9. 2024
Místo práce
Hlavní 32, 251 63 Kunice-Vidovice
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Tomáš Kupka