Fakturant / fakturantka se znalostí účetnictví

Sídlo společnosti
Klíčanská 1265/2, 18200, Praha 8
Jsme Česká firma, která zajištuje již více než 20 let prodej, pronájem a servis nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků. Naší prioritou byla a bude spokojenost našich zákazníků. Dodáváme kvalitní a spolehlivé vozíky koncernu Toyota včetně zajištění kompletního autorizovaného servisu.

Náplň práce

  • fakturace, příprava podkladů pro účetního
  • objednávky náhradních dílů u dodavatelů
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • administrativní úkoly

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v ekonomického směru
  • praxe na administrativní pozici min. 1 rok
  • základní znalost AJ
  • zodpovědnost, spolehlivost a přesnost v práci
  • komunikační a organizační dovednosti
  • znalost MS Office
  • práce na pozici účetní - výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

  • práci na HPP ve stabilní české společnosti
  • dobré mzdové podmínky
  • nákup náhradních dílů za výhodnější ceny pro vlastní potřebu
  • pracovní doba po-pá

Publikováno
27. 9. 2024
Místo práce
Oderská 333/5, Praha 9 - Čakovice
Termín nástupu
možný ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení