Personalista / personalistka

Sídlo společnosti
Podbabská 2582/30, 16000, Praha 6
Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Oddělení personální, organizační a právní na pražském pracovišti VÚV TGM, v. v. i., hledá nového kolegu / kolegyni do svého týmu na pozici: Personalista / personalistka.

Náplň práce

  • personální práce vycházející z ustanovení zákoníku práce a ostatních platných nařízení
  • odborná správa, evidence a zpracování personálních údajů
  • vyřizování běžných pracovně právních otázek
  • zpracování personálních údajů pro statistická šetření, rozbory, výkazy a jiné administrativní činnosti
  • získávání a výběr nových zaměstnanců
  • zajišťování agendy vzdělávání a agendy rozvoje HR
  • zajištění agendy dohod o pracovní činnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilé počítačové dovednosti (MS Office)
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • ochotu učit se novým věcem

Výhodou

  • znalost AJ
  • praxe v personalistice
  • znalost genderové problematiky

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Publikováno
30. 9. 2024
Místo práce
Praha 6
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon