Elektromechanik / Elektrikář

Sídlo společnosti
Vysoká 1297, 33441, Dobřany
Jsme česká rodinná firma o cca 100 zaměstnancích. Zabýváme se výrobou a dodávkami obalového materiálu (především různé druhy fólií a jejich potisk). Jsme hrdí na to, že jako jediná firma v ČR jsme držitelem certifikátu „OK Home compost“ pro ekologicky rozložitelné fólie. Náš provoz je umístěn v nově vybudované hale v Dobřanech u Plzně a vybaven moderními extruzními linkami, tiskařskými automaty či laminačními stroji.

Náplň práce

  • práce v menším týmu 4 kolegů (tým je rozdělen na pracovníky mechanické opravy a elektro)
  • zjištění závad na strojním vybavení (jedná se o opravy na extruzních linkách, tiskařských strojích, laminačních strojích či řezačkách)
  • elektro opravy dle aktuální potřeby (nejčastěji např. oprava senzorů, světelných závor, bezpečnostních relé, proměřování kabelů, výměna pojistek/žárovek apod.)
  • částečný přesah do jednodušších mechanických oprav (výměna hřídele, ložiska…), a to buď samostatně, nebo s pomocí údržbáře-mechanika
  • zápisy oprav do provozního deníku strojů
  • zajištění preventivní údržby strojů dle plánu
  • práce ve dvousměnném režimu (ranní/odpolední 8hod. směna), jednou za cca 4-6 týdnů placená víkendová pohotovost

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání (elektro)
  • zkušenosti z pozice typu elektromechanik, elektrikář, elektromontér, technik či údržbář
  • odborná způsobilost - platné nařízení vlády č. 194/2022 (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb. §6)
  • orientace v elektro schématech + manuální zručnost
  • zájem o techniku a novinky z oboru
  • snaha najít, kde je na lince nebo na stroji závada a opravit ji

Nabízíme

  • dobré mzdové ohodnocení
  • pěkné prostředí nového výrobního závodu (čistý provoz) + kontakt s moderními technologiemi + dobrou partu kolegů v týmu
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč/směna
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění (700 Kč měsíčně)
  • vánoční bonusy
  • jednorázové věrnostní odměny po odpracování 10 a více let
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • atmosféra rodinného podniku (celkem je nás ve firmě cca 100)

Publikováno
1. 10. 2024
Místo práce
Dobřany
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Ilona Vlčková
Mobil