Název společnosti
Sodecia Automotive Liberec s.r.o.

Další informace

POPIS POZICE: Evidence došlých faktur, fakturace Zabezpečení platebního styku Analýza a komplexní zpracování saldokont Účtování bankovních výpisů Spolupráce s auditory Provádění měsíčních a ročních závěrek POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru Praxe na obdobné pozici podmínkou Pokročilá znalost MS Office podmínkou Znalost SAP podmínkou Znalost anglického jazyka Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem, 25 dní dovolené za kalendářní rok Školení zdarma Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream Příspěvek na Multisport kartu Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně.

Publikováno
18. 9. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
43 000 - 45 000 Kč
Kontaktní osoba
Úřad Správce