Produkční

Sídlo společnosti
Divadelní 1365/4, 58601, Jihlava
Jsme příspěvkovou organizací statutárního města Jihlavy propojující roli kulturní a destinační agentury.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Produkční.

Více informací o společnosti naleznete na www.branajihlavy.cz nebo www.dojihlavy.cz.

Náplň práce

  • plánování, dramaturgie a následná realizace veškerých kulturních akcí a eventů pořádaných organizací
  • úzká spolupráce s marketingovým oddělením na propagaci akcí a oddělením destinace cestovního ruchu
  • komunikace se spolupořadateli akcí, partnery, dodavateli a úřady
  • oslovování dalších potencionálních spolupracujících subjektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • samostatnost, důslednost, komunikativnost, zodpovědný přístup a organizační schopnosti
  • zkušenosti s produkcí nebo koordinací projektů či kulturních akcí
  • časovou flexibilitu (občasná práce o víkendech)
  • přehled o kulturním dění v regionu
  • znalost práce na PC (MS Office, Google aplikace)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou (plný úvazek – 40 hodin týdně, pružná pracovní doba)
  • platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (předpoklad zařazení do 10. platové třídy při VŠ vzdělání), osobní příplatek
  • 25 dnů dovolené ročně
  • příspěvek na stravování a na penzijní připojištění
  • 3 dny zdravotního volna („sick days“)
  • práci v energickém a přátelském kolektivu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete níže uvedené podklady do 17. 10. 2024 na e-mail sona.kratka@branajihlavy.cz:

  1. stručný motivační dopis
  2. strukturovaný životopis uchazeče s adresou, kontaktním telefonem a e-mailem

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne 24. 10. 2024 v sídle organizace.

Bližší informace o této pozici poskytne Ing. Soňa Krátká, ředitelka organizace.

Publikováno
2. 10. 2024
Místo práce
Jihlava
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Ing. Soňa Krátká
Mobil