Administratině-technický pracovník - kalkulace cen, tvorba rozpočtů v malířské / stavební firmě (m/ž)

Sídlo společnosti
Bedřicha Nikodema 4483/3, 70800, Ostrava - Poruba
V současnosti firma zaměstnává přibližně 30 vysoce kvalifikovaných pracovníků s dlouholetou praxí v oblasti povrchových oprav. Klademe důraz na kvalitně odvedenou práci a dbáme na bezpečnost svých zaměstnanců i okolí, ve kterém pracujeme.

Náplň práce

  • tvorba cen a cenových nabídek
  • rozpočty staveb, prací
  • jednání se stavebními firmami v průběhu provádění staveb, prací

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - stavebního nebo technického směru
  • praxe v oblasti tvorby cen a cenových nabídek  v malířství / stavebnictví
  • vynikající znalost práce v MS Office - Word, Excel - podmínkou

Výhodou

  • praxe ve stavební firmě

Nabízíme

  • stravovací paušál - příspěvek na stravování
  • služební mobilní telefon, služební auto
  • odměny

Publikováno
4. 10. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
30 000 - 40 000 Kč
Místo práce
Ostrava
Termín nástupu
ihned
Kontaktní osoba
Personální oddělení