Mzdový / mzdová účetní

Sídlo společnosti
Nerudova 210/42 , 50002, Hradec Králové
Jsme společnost zabývající se daňovým a účetním poradenstvím, zpracováním účetnictví a mzdové agendy. V našem týmu vládne přátelská a neformální atmosféra, která nám umožňuje efektivně spolupracovat jako tým. Vzájemně se podporujeme a sdílíme své zkušenosti. Věříme, že dobrý tým je klíčovým faktorem úspěchu naší společnosti.

Hledáme někoho, kdo by se k nám rád/a připojil/a a přinesl/a s sebou své zkušenosti a pozitivní energii do naší stále se rozvíjející rodinné firmy.

Pokud máte zkušenosti s mzdovým účetnictvím, chcete pracovat v týmu kolegů s pozitivním přístupem a chcete se neustále rozvíjet, tak právě tato nabídka může být pro Vás zajímavá.

Náplň práce

  • vedení komplexní mzdové agendy našich klientů
  • spolupráce s příslušnými úřady, zastupování při kontrolách ZP, OSSZ
  • samostatné zpracování mezd včetně související personalistiky
  • zpracování ročního zúčtování daní, ELDP, statistiky
  • pravidelná komunikace s klienty, řešení případných dotazů a poskytování konzultací ohledně mzdové agendy
  • podílení se na tvorbě interní metodiky

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • znalost mzdové problematiky
  • znalost práce s PC, MS Office
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a odpovědnost
  • flexibilita
  • příjemné vystupování

Nabízíme

  • práce HPP nebo na zkrácený úvazek, případně je možné i IČO
  • zajímavou a pestrou práci v menším sehraném přátelském týmu
  • náležité finanční ohodnocení s možností dalších odměn dle pracovního výkonu
  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • finanční odměnu v případě získání nových klientů

Benefity

  • bonusy/prémie
  • mobilní telefon
  • notebook
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení
  • příspěvek na vzdělání
  • zdravotní volno/sickdays
  • možnost občasné práce z domova
  • individuální rozvržení pracovní doby

Publikováno
7. 10. 2024
Hlavní pracovní poměr
Práce na zkrácený úvazek
Práce na ŽL
Místo práce
Nerudova 210, Hradec Králové 2
Termín nástupu
možný dle dohody
Kontaktní osoba
Martina Přidalová
Mobil