Rozpočtář / rozpočtářka staveb - mzda až 55 000 Kč čistého/měsíc

Sídlo společnosti
Cirkusová 2955, 19300, Praha 20
• stavební společnost

Náplň práce

  • zpracování komplexních stavebních nabídek - poptání a vyhodnocení nabídek - rozpočty a výkazy výměr pro výběrová řízení apod.)
  • příprava, zpracování a sestavování rozpočtů v rámci prováděného díla
  • komunikace s projektanty, dodavateli a investory
  • zpracování všech podkladů potřebných pro tvorbu nabídek
  • kontrola a evidence cashflow během realizace staveb, kontrola fakturace a projednávání změnových listů s dodavateli
  • poptávání subdodavatelů
  • tvorba a aktualizace harmonogramů v návaznosti na průběh výstavby
  • příprava podkladů pro uzavírání smluv o dílo

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebním oboru
  • autorizace
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • znalost práce na PC - MS Office
  • dokonalé ovládání cenových soustav ÚRS - Kros, nebo Callida
  • schopnost se začlenit do týmu
  • samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • loajálnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s osobním přístupem ke spolupracovníkům
  • notebook, mobilní telefon, osobní automobil
  • firemní stravování
  • zaškolení v používání rozpočtářském programu

Zajímavé mzdové ohodnocení 45 000 - 55 000 Kč čistého/měsíc.

Publikováno
14. 10. 2024
Místo práce
Cirkusová 2955, Praha - Horní Počernice
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Michael Čerešňa
Mobil